sobota, 10 lipca"Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu!" Mk 15, 16b
Shadow

Wyruszamy do parafii w kraju...

Drużyna “Gaudete”

Jesteśmy rodziną – drużyną Harcerstwa Niepokalanej o nazwie “Gaudete”. Staramy się tworzyć pierwowzór drużyny HN, tak aby móc zaprosić inne rodziny do współtworzenia wspólnotowego ruchu rodzin w Kościele katolickim – Harcerstwa Niepokalanej.

Aktualna Misja…

Pragniemy dotrzeć do parafii w całym kraju, opowiedzieć o spotkaniu z Jezusem i upraszać Ducha Świętego wszędzie tam gdzie będziemy przez Niego posłani. Przez śpiew i muzykowanie oraz świadectwo wiary chcemy zaprosić rodziny do współbudowania ruchu rodzin w Kościele katolickim, które przygotują się poprzez Seminarium Odnowy w Duchu Świętym do przyjęcia Jego darów w rodzinie, a później w miarę możliwości będą przechodzić kolejne tygodnie Rekolekcji Ignacjańskich.

Dotychczasowe wyprawy ...

Początki u Mocnych w Duchu…

W 2012 roku po tym jak pierwszy raz podzieliłem się świadectwem spotkania z Panem Jezusem (spotkania w Niedzielę Miłosierdzia Bożego) podczas Mszy z modlitwą o uzdrowienie, u oo. Jezuitów w Łodzi, przy ul. Sienkiewicza 60, zaczęły się dziać cuda w naszym życiu. Pojechaliśmy na wakacje na Dolny Śląsk. Tam ktoś ofiarował nam średniowieczny zamek w nieodpłatną dzierżawę. Po powrocie z wakacji Maryja w cudowny sposób poprowadziła do całkowitej abstynencji od alkoholu. Pan Jezus pociągnął nas do wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym Mocni w Duchu, gdzie przeszliśmy Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym, podczas którego Bóg pokazywał działania na Dolnym Śląsku i polecił udać się do Metropolity Łódzkiego. Ksiądz Kanclerz Zbigniew Tracz, po wysłuchaniu wszystkiego umówił audiencję u Abp Marka Jędraszewskiego, który potwierdził, że to wszystko jest Bożym działaniem i że mamy wyjechać na Dolny Śląsk.

Jezus żyje i uzdrawia ...

Lekarze dali kilka tygodni…

Na Dolnym Śląsku modliliśmy się niewielką grupą na zamku. Tam pierwszy raz doświadczyliśmy jak Pan Jezus uzdrawia podczas modlitwy. Agnieszka z parafii Zwiastowania NMP w Mirsku miała nowotwór na końcu języka – odkryto go gdy uderzyła się w głowę o kamienny krzyż na cmentarzu, przygryzając boleśnie język. Lekarze zakwalifikowali jako przypadek, w którym już nie ma szans na operowanie i pozostaje jedynie leczenie chemioterapią bez wielkich szans na przeżycie. W szpitalu w Poznaniu opowiedziałem Agnieszce o tym, jak spotkałem Jezusa i o tym że żyje i uzdrawia oraz dałem Agnieszce książki o. Józefa Kozłowskiego SJ.

Po powrocie ze szpitala Agnieszka przyszła na zamek na spotkanie modlitewne, położyliśmy na nią ręce i modliliśmy się jak każdy potrafił, była też modlitwa w językach i w pewnej chwili jednomyślnie zaczęliśmy dziękować za to, że Jezus uzdrowił Agnieszkę. Po niedługim czasie Agnieszka przeszła ponowne badania – lekarze nie znaleźli żadnej komórki rakowej. Jezus żyje i leczy nasze choroby, bo Jest Miłością.

Lećmy dalej i ... (projekt dalszych wypraw)

Kolejna wyprawa…

Zachęcamy do wsparcia nas w wyruszeniu na kolejną wyprawę i współtworzeniu Harcerstwa Niepokalanej.

Wszystkich darczyńców zawierzamy Najświętszemu Sercu Jezusowemu oraz Niepokalanemu Sercu Matki Bożej. Bóg zapłać.

Można wesprzeć nas przez szybkie płatności:

Można również wesprzeć nas dowolną kwotą, wpłacając pieniądze przelewem na konto naszej fundacji z dopiskiem: darowizna na Rodzinne Wyprawy Ewangelizacyjne.

IdeaBank SA
86 1950 0001 2006 0081 4278 0003
Fundacja AMDG – Harcerstwo Niepokalanej

Na większą Chwałę Bożą