niedziela, 14 lipca"Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu!" Mk 15, 16b
Shadow

Transmisja z wyprawy

Codziennie zapraszamy do wspólnej wędrówki, modlitwy, słuchania Pana Jezusa. Wszystkie transmisje będziemy udostępniać w wydarzeniu na: facebook.wiekszedobro.pl

Współpraca

Dla wspierających nas oferujemy barter.

Odtwórz wideo

Zachęcamy do wsparcia naszych działań. Jeśli potrzebujesz reklamy, zamieścimy Twój baner reklamowy na stronach internetowych które budujemy, i którymi administrujemy.

Lista stron www.
🔴 Aktualna akcja ewangelizacyjna.
🔵 Artykuł o wyprawie.

Dzięki wsparciu Urzedu Miasta Uniejów, możemy zaproponować wspierającym nas, bilety wstępu do Aquaparku – Termy Uniejowskie. 👈
Zachęcamy i zapraszamy:)

Drużyna “Gaudete”

Jesteśmy rodziną – drużyną ewangelizacyjną o nazwie “Gaudete”. Staramy się tworzyć pierwowzór drużyny Harcerstwa Niepokalanej, tak aby móc zaprosić inne rodziny do współtworzenia wspólnotowego ruchu rodzin w Kościele katolickim pod taką nazwą. W tym celu ruszamy w kolejną Rodzinną Wyprawę Ewangelizacyjną.

Muzyczne uwielbienie.

Rozwijamy i służymy talentami muzycznymi, aby prowadzić do wspólnego uwielbienia Boga i przyjęcia Jego darów dla naszego życia. Cieszymy się z nowych osóbw naszym zespole.

Koncert “Na tarasie”.

Przez lata naszej ewangelizacyjnej wędrówki poznawaliśmy ludzi, którzy stali sie dla nas bardzo bliscy. Zachęcamy do obejrzenia całego koncertu, zreazlizowanego wraz z nimi.

Ewangelizacyjna Wyprawa Rodzin - aktualności.

Kochani w Panu, wyruszamy ze świadectwami spotkania Żywego Boga, wiary przeżywanej w całej rodzinie, cudownych interwencji Jezusa i Matki Bożej, uzdrowień i uwolnień oraz Bożego prowadzenia w życiu. Pragniemy budować w ten sposób nowy ruch rodzin w Kościele katolickim, pod nazwą Harcerstwo Niepokalanej, w którym podstawową jednostką organizacyjną jest rodzina.

Dotychczasowe wyprawy ...

Formacja u Mocnych w Duchu…

W 2012 roku po tym jak pierwszy raz podzieliłem się świadectwem spotkania z Panem Jezusem (spotkania w Niedzielę Miłosierdzia Bożego) podczas Mszy z modlitwą o uzdrowienie, u oo. Jezuitów w Łodzi, przy ul. Sienkiewicza 60, zaczęły się dziać cuda w naszym życiu. Pojechaliśmy na wakacje na Dolny Śląsk. Tam ktoś ofiarował nam średniowieczny zamek w nieodpłatną dzierżawę. Po powrocie z wakacji Maryja w cudowny sposób poprowadziła do całkowitej abstynencji od alkoholu. Pan Jezus pociągnął nas do wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym Mocni w Duchu, gdzie przeszliśmy Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym, podczas którego Bóg pokazywał działania na Dolnym Śląsku i polecił udać się do Metropolity Łódzkiego. Ksiądz Kanclerz Zbigniew Tracz, po wysłuchaniu wszystkiego umówił audiencję u Abp Marka Jędraszewskiego, który potwierdził, że to wszystko jest Bożym działaniem i że mamy wyjechać na Dolny Śląsk.

Jezus żyje i uzdrawia ...

Lekarze dali kilka tygodni…

Na Dolnym Śląsku modliliśmy się niewielką grupą na zamku. Tam pierwszy raz doświadczyliśmy jak Pan Jezus uzdrawia podczas modlitwy. Agnieszka z parafii Zwiastowania NMP w Mirsku miała nowotwór na końcu języka – odkryto go gdy uderzyła się w głowę o kamienny krzyż na cmentarzu, przygryzając boleśnie język. Lekarze zakwalifikowali jako przypadek, w którym już nie ma szans na operowanie i pozostaje jedynie leczenie chemioterapią bez wielkich szans na przeżycie. W szpitalu w Poznaniu opowiedziałem Agnieszce o tym, jak spotkałem Jezusa i o tym że żyje i uzdrawia oraz dałem Agnieszce książki o. Józefa Kozłowskiego SJ.

Po powrocie ze szpitala Agnieszka przyszła na zamek na spotkanie modlitewne, położyliśmy na nią ręce i modliliśmy się jak każdy potrafił, była też modlitwa w językach i w pewnej chwili jednomyślnie zaczęliśmy dziękować za to, że Jezus uzdrowił Agnieszkę. Po niedługim czasie Agnieszka przeszła ponowne badania – lekarze nie znaleźli żadnej komórki rakowej. Jezus żyje i leczy nasze choroby, bo Jest Miłością.

Lećmy dalej i ... (projekt dalszych wypraw)

Kolejna wyprawa…

Zachęcamy do wsparcia nas w wyruszeniu na kolejną wyprawę i współtworzeniu Harcerstwa Niepokalanej.

W Twojej parafii.

Z naszą posługą przyjedziemy chętnie do waszej parafii. Zachęcamy do kontaktu z nami: lub 43 650 50 01.

Wszystkich darczyńców zawierzamy Najświętszemu Sercu Jezusowemu oraz Niepokalanemu Sercu Matki Bożej. Bóg zapłać.

Można wesprzeć nas przez szybkie płatności:

Można również wesprzeć nas dowolną kwotą, wpłacając pieniądze przelewem na konto naszej fundacji z dopiskiem: darowizna na Rodzinne Wyprawy Ewangelizacyjne.

IdeaBank SA
86 1950 0001 2006 0081 4278 0003
Fundacja AMDG – Harcerstwo Niepokalanej

Na większą Chwałę Bożą