sobota, 10 lipca"Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu!" Mk 15, 16b
Shadow

Parafia Św. Floriana w Uniejowie zaprasza na Wieczory Uwielbienia w ostatnią sobotę miesiąca.

Rozpoczęły się !!!

Seminarium Odnowy Zycia w Duchu Świętym to rekolekcje, które przechodzimy w domu. Trwają 10 tygodni. Podczas ich przeżywania dwukrotnie pojedziemy do Sanktuarium Imienia Jezus, do oo. Jezuitów w Łodzi, aby spotkać się z Jezusem i przyjąć dar uzdrowienia oraz wylania darów Ducha Świętego. To święty czas, który odmienił życie wielu. Jest początkiem wielkiej życiowej przygody z Duchem Świętym.

ZAPISY na  rekolekcje wykonuje się poprzez wypełnienie formularza na stronie: https://odnowa.jezuici.pl/rekolekcje/seminarium

  • w polu “grupa modlitewna” proszę wpisać nazwę Ten sam Duch – to będzie identyfikacja naszej uniejowskiej grupy.

MATERIAŁY, czyli 11 książek dostępne są również na tej stronie. Koszt ich zakupu to 116 zł. Jeśli ktoś nie będzie miał możliwości zakupu, proszę o kontakt (668 236 110 – Rafał). Jest możliwość wypożyczenia.

Modlitwa o uwolnienie

Na jednym ze spotkań modliliśmy się o przebaczenie i uwolnienie. Zachęcamy wszystkich, którzy pragną głębiej przeżyć tę modlitwę. Modlitwa uwolnienia. Jest to model posługi przeznaczony głównie dla osób świeckich, zgodny z wytycznymi Komisji Doktrynalnej ICCRS (Międzynarodowych Służb Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej) zatwierdzonymi przez Kongregację Doktryny Wiary. W Polsce został wprowadzony za pośrednictwem ojców jezuitów oraz Centrum Mocni w Duchu.

Z ostatniego Wieczoru Uwielbienia

Zapraszamy 26 czerwca 2021

Wspólne Uwielbienie z uczestnictwem Księdza Infułata Andrzeja Ziemieśkiewicza Proboszcza Parafii, Księżmi Wikariuszami, Siostrami ze Zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi rozpoczęło się w Wigilię Zesłania Ducha Świętego.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy, śpiewu, uwielbienia Boga za wstawiennictwem Matki Bożej Maryi. Zwieńczeniem wspólnej modlitwy jest Msza św. połączona z adoracją Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie Ołtarza i charyzmatyczną modlitwą.

Grupa "Wieczory Uwielbienia" na Facebooku

Zapraszamy wszystkich, którzy zechcą dzielić się dobrem, które dostajemy od Boga, po to aby wypełnić Słowo: Nie zapala się też lampy i nie umieszcza pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciła wszystkim, którzy są w domu. Tak niech wasze światło jaśnieje przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie. Mt 5, 15-16.

Propozycje transmisji online dla dzieci i nie tylko...

Wstawiennicy, intencje i modlitwa

Poznaliśmy grupę pielgrzymów rowerowych na Jasną Górę, wspólnie modlili się z nami w Uniejowie na Koronce do Bożego Miłosierdzia, prowadzą grupę wstawienników  modlących się w intencjach powierzonych im za pośrednictwem strony internetwej: wstawiennicy.pl
Grupą wstawienników opiekuje się Ks. Marek Bałwas (diecezja włocławska). Zachęcamy do powierzenia im swoich intencji. Można również zgłosić się jako osoba, która będzie modlić się za innych.

Na większą Chwałę Bożą