środa, 6 października"Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu!" Mk 15, 16b
Shadow

Parafia Św. Floriana zaprasza na Wieczory Uwielbienia w Kolegiacie Wniebowzięcia NMP w Uniejowie.

Ruszamy na wyprawę 🙂

Kochani w Panu, ruszamy do nadmorskich parafii ze świadectwami spotkania Żywego Boga, wiary przeżywanej w całej rodzinie, cudownych interwencji Jezusa i Matki Bożej, uzdrowień i uwolnień oraz Bożego prowadzenia w życiu.
Celem jest rozbudzenie wiary, ożywienie nadziei, pogłębienie miłości ku Bogu i otwartości na drugiego człowieka. Chcemy zawieźć radość, która pozwala skutecznie przeciwstawiać się zwątpieniom i zniechęceniu, a wszystko po to, aby przyjąć ogrom Bożej miłości. Pragniemy budować w ten sposób nowy ruch rodzin w Kościele katolickim, pod nazwą Harcerstwo Niepokalanej, w którym podstawową jednostką organizacyjną jest rodzina. Pomożecie? 🙂

Wesprzyjcie nas.

Koncert “Na tarasie” promujący naszą tegoroczną wyprawę można obejrzeć pod aresem:
https://koncert.wiekszedobro.pl

Szczegóły wyprawy oraz informacje, o tym jak można nas wesprzeć śa na stronie:
https://wyprawa.wiekszedobro.pl

Z ostatniego Wieczoru Uwielbienia

Zapraszamy 30 października 2021

Wspólne Uwielbienie z uczestnictwem Księdza Infułata Andrzeja Ziemieśkiewicza Proboszcza Parafii, Księżmi Wikariuszami, Siostrami ze Zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi rozpoczęło się w Wigilię Zesłania Ducha Świętego.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy, śpiewu, uwielbienia Boga za wstawiennictwem Matki Bożej Maryi. Zwieńczeniem wspólnej modlitwy jest Msza św. połączona z adoracją Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie Ołtarza i charyzmatyczną modlitwą.

Grupa "Wieczory Uwielbienia" na Facebooku

Zapraszamy wszystkich, którzy zechcą dzielić się dobrem, które dostajemy od Boga, po to aby wypełnić Słowo: Nie zapala się też lampy i nie umieszcza pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciła wszystkim, którzy są w domu. Tak niech wasze światło jaśnieje przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie. Mt 5, 15-16.

Propozycje transmisji online dla dzieci i nie tylko...

Wstawiennicy, intencje i modlitwa

Poznaliśmy grupę pielgrzymów rowerowych na Jasną Górę, wspólnie modlili się z nami w Uniejowie na Koronce do Bożego Miłosierdzia, prowadzą grupę wstawienników  modlących się w intencjach powierzonych im za pośrednictwem strony internetwej: wstawiennicy.pl
Grupą wstawienników opiekuje się Ks. Marek Bałwas (diecezja włocławska). Zachęcamy do powierzenia im swoich intencji. Można również zgłosić się jako osoba, która będzie modlić się za innych.

Na większą Chwałę Bożą