wtorek, 23 kwietnia"Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu!" Mk 15, 16b
Shadow

Parafia Św. Floriana zaprasza na Wieczory Uwielbienia w Kolegiacie Wniebowzięcia NMP w Uniejowie.

Z ostatnich naszej posług:

Można nas wesprzeć.

Zachęcamy do wsparcia naszych działań ewangelizacyjnych. Dzięki waszej pomocy możemy się rozwijać i docierać do kolnych parafii, a także planować zakup potrzebnych nam sprzętów. Dziękujemy za każdą pomoc. (Można wysłać nam intencje do modlitwy na adres: ). Szczęść Boże!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wciśnięcie powyższego przycisku przekieruje do seriwsu płatniczego.

Wspomnienia z naszej tegorocznej wyprawy można obejrzeć pod aresem:
https://gaudete21.pl

Zapraszamy 27 listopada 2021

Wspólne Uwielbienie z uczestnictwem Księdza Infułata Andrzeja Ziemieśkiewicza Proboszcza Parafii, Księżmi Wikariuszami, Siostrami ze Zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi rozpoczęło się w Wigilię Zesłania Ducha Świętego.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy, śpiewu, uwielbienia Boga za wstawiennictwem Matki Bożej Maryi. Zwieńczeniem wspólnej modlitwy jest Msza św. połączona z adoracją Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie Ołtarza i charyzmatyczną modlitwą.

Grupa "Wieczory Uwielbienia" na Facebooku

Zapraszamy wszystkich, którzy zechcą dzielić się dobrem, które dostajemy od Boga, po to aby wypełnić Słowo: Nie zapala się też lampy i nie umieszcza pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciła wszystkim, którzy są w domu. Tak niech wasze światło jaśnieje przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie. Mt 5, 15-16.

Na większą Chwałę Bożą