czwartek, 7 grudnia"Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu!" Mk 15, 16b
Shadow

Trasa GAUDETE

Przewielebny Księże Dyrektorze

Jesteśmy cały czas w biegu więc, trudno mi zebrać materiały i upublicznić je. Postaram się opisać jak przebiega nasza wyprawa.

1. Zaczęło się od kamperowego wyjazdu do Parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Objeździe (okolice Słupska) – tam przyjął nas na słuzbę Ks. Proboszcz Mariusz Drogosz (600 477 693) i przez kilka dni służyliśmy w parafii.

2. Ponieważ kamper musieliśmy oddać, aby przez wakacje “pracował”, dziś wyruszamy osobowym autem do parafii w okolice Giżycka, w najbliższą niedzielę służymy w Parafii Św. Kazimierza Królewicza w Orłowie, a noclegu udzieliły nam Siostry Karmelitanki w Witynach koło Ełku. Następnie wracamy, aby wyruszyć w stronę Tatr, by w następną niedzielę służyć w parafii NMP Królowej w Gródku nad Dunajcem. Po powrocie jeszcze w lipcu słuzyć będziemy w parafii Matki Bożej Faitmskiej w Hucie Nowej.

PRZERWA: Żona jedzie na Rekolekcje Ignacjańskie (na przełomie lipca i sierpnia).

3. Na cały sierpień wracamy do parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Objeździe aby w Rowach prowadzić Wieczory Uwielbienia i zawiązywać wspólnotową modlitwę.

PRZERWA: Moje Rekolekcje Ignacjańskie (na przełomie sierpnia i września)

4. W połowie września ruszamy znów kamperem, ale już nie sami bo wspólnie z nami wyruszy swoim kamperem Ksiądz, który wrócił z Ameryki i jest na emeryturze.

a) Pierwszy etap to wyprawa do Hospicjum bł. Ks. Sopćki w Wilnie na zaproszenie Siostry Michaeli Rak. Tam chcemy służyć dzieciom i wziąć wszystkie intencje w naszą drogę dalej…

b) Jedziemy do parafii wzdłuż granicy z Ukrainą, szczególnie z modlitwą o uwolnienie 5 kluczy N.Lozano aby wspólnie przebaczyć w Imię Jezusa.

c) Jedziemy dalej kamperami do Medjugorie, zawierzyć wszystkie intencje Matce Bożej i prosić o cuda, szczególnie dla dzieci z Wilna.

To plan wakacyjny, później ruszamy do Portugalii i zaczynając stamtąd, chcemy naszą trasą ewangelizacyjną napisać Imię Jezus na całej Europie – ale to już osobny plan, osobna ponad półroczna wyprawa.

Zdjęcię dostepne pod adrese: https://wiekszedobro.pl/Pliki/Wyprawa.png

Notatka prasowa: https://wiekszedobro.pl/Pliki/NotatkaPrasowa-Wyprawa.pdf

Artykuł tegoroczny w Idziemy: https://wiekszedobro.pl/Pliki/idziemy.jpg

Prosimy o modlitwę, bardzo nam zależy na promocji wyprawy: https://zbieram.pl/wiekszedobro Najbardziej potrzeba nam sprzętu muzycznego, nagłośnieniowego.

My również pamiętamy o wszystkich w modlitwie,
Dziękujemy za każdą pomoc.

Rafał Lewandowski
t. 608 138 632
https://wiekszedobro.pl

Na większą Chwałę Bożą